CityFit Catering dietetyczny – Żyrardów

Ostatnimi czasy coraz bardziej popularna jest dieta pudełkowa w Żyrardowie. Wynika to między innymi z tego, że wzrasta nasza świadomość odnośnie jedzenia. Ma ono przecież ogromny wpływ na nasze zdrowie, a niskokaloryczne pokarmy to doskonały sposób na poprawę samopoczucia. Żyrardów jest jednym z miast, gdzie bez problemu można skorzystać z oferty cateringu dietetycznego. Na czym jednak polega ta usługa? Nie jest to nic innego jak dostarczanie gotowych posiłków wprost do drzwi klienta. Cały proces odbywa się w godzinach porannych, a jedzenia starczy na cały dzień, dzięki dobremu rozplanowaniu. Na taki posiłek składa się śniadanie, drugie śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja. Poszczególne zestawy powinny być spożywane co trzy godziny. Jest to prawdziwa gratka dla osób, które nie mają czasu na przygotowywanie posiłków przez dużą ilość obowiązków i pracy, a chcą zrzucić kilka kilogramów lub zwyczajnie zależy im na zmianie swojego jadłospisu. Catering dietetyczny ma potwierdzoną skuteczność, zdecydowanie warto więc się nad nim zastanowić.

Co czyni naszą ofertę tak dobrą?

Przejdźmy teraz do garści informacji o naszej ofercie. Mamy do wyboru różne rodzaje diet z dowozem, z których każda obejmuje pięć posiłków dziennie. Ułożyliśmy je ściśle trzymając się rekomendacji Światowej Organizacji Zdrowia i zaleceń Instytutu Żywności i Żywienia. Bardzo ważne było dla nas, aby wszystkie diety, oprócz ich skuteczności w odchudzaniu lub budowie masy mięśniowej, prezentowały doskonały smak, dzięki któremu łatwo przypadną do gustu. Dodatkowo są one starannie zbilansowane tak, aby gwarantowały odpowiednią kaloryczność. Ilość kalorii w każdym posiłku musi odpowiadać Twojemu indywidualnemu zapotrzebowaniu, by ułatwić realizację zamierzonego przez Ciebie zdrowotnego celu. Zostały też opracowane od strony makro i mikroskładników. Są nam one potrzebne do odpowiedniego funkcjonowania organizmu.

Oferowane przez nas produkty zawierają niski i średni indeks glikemiczny, dzięki temu wpływają na dłuższe poczucie sytości. Dbamy o odpowiednie dobranie diety do konkretnego klienta, ponieważ zawsze korzystamy z zaleceń dietetyka. Jest to niezwykle istotne, zależy nam na efektach. Bardzo atrakcyjnie przedstawia się nasz przedział cenowy. Działa tutaj prosta zasada. Im więcej dni ma obejmować Twoje zamówienie, tym niższy jest koszt usługi, a oprócz tego zapewniamy jeszcze promocyjne ceny. Najwyższą jakość prezentuje również skład proponowanych przez nas potraw. Wszystkie składniki pochodzą od sprawdzonych dostawców. Kuchnie, w których powstają nasze posiłki zostały wyposażone w system HACCP. Odpowiada on za bezpieczeństwo zdrowotne żywności, monitorując jej stan i ostrzegając od ewentualnych zagrożeniach. Musisz też wiedzieć, że nie poddajemy naszych posiłków procesowi konserwacji, zachowując więc idealną świeżość. Wszystkie odbywają specjalne badania przechowalnicze, dzięki czemu zawsze znany jest ich termin minimalnej trwałości. Gdy cały zestaw jest już gotowy, zostaje on zapakowany w atestowane pojemniki. Oprócz gwarantowanej w ten sposób wygody, można je podgrzewać w kuchence mikrofalowej. Zamówienie możesz złożyć za pomocą telefonu lub online, jakkolwiek będzie Ci najwygodniej. Dietę pudełkową w Żyrardowie obejmujemy całe miasto.

Zapraszamy

Zdecydowanie się na skorzystanie z naszej oferty zapewni Ci dużą oszczędność czasu i sił, przy jednoczesnym zadbaniu o zdrowe i smaczne jedzenie. Na pierwsze efekty na pewno nie będziesz musiał długo czekać. Zachęcamy do skontaktowania się z nami w razie pytań i wątpliwości. Dobro klientów stoi u nas zawsze na pierwszym miejscu.

Jak działa catering Dietetyczny cityfit?

Dlaczego My?

accordeon-zdjecie

Catering

Jedzenie to nie tylko codzienny obowiązek – to też przyjemność. W związku z tym nasze przepyszne dania dowozimy pod wskazany adres. A wszystko po to, by wspaniały smak naszego cateringu docierał do Państwa jak najszybciej!

Ludzie

Naszą firmę tworzą ludzie: zarówno zespół dbający o kompleksową obsługę Klienta i osoby przygotowujące posiłki, jak i… Państwo! To Wasza satysfakcja buduje Catering CityFit i sprawia, że każdego dnia podnosimy jakość usług!

Profesjonalizm

Profesjonalizm to dla nas coś więcej, niż tylko słowo – ta cecha towarzyszy nam od krojenia warzyw, poprzez pakowanie, aż po dostawę. Przepyszne dania stoją za połową sukcesu jednak to rzetelne podejście do Klienta opisuje naszą pasję.