CityFit Catering dietetyczny – Zielonka

Cateringi dietetyczne coraz szybciej przybierają na popularności, a diety pudełkowe stają się coraz bardziej rozpowszechnionym sposobem odżywiania. Zapewniają one nie tylko wygodę i zaoszczędzony czas na przygotowywaniu posiłków, ale także są bardzo dobrze zbilansowane. Znane i dostępne są nie tylko w dużych miastach, ale także coraz częściej w mniejszych – takich jak między innymi Zielonka.

Na czym polega catering dietetyczny?

Dieta pudełkowa to pudełka z pięcioma starannie zbilansowanymi i smacznymi posiłkami, dostarczane codziennie w godzinach porannych pod drzwi. Posiłki przygotowywane są z najwyższej jakości produktów od sprawdzonych dostawców i dowożone samochodem – chłodnią, dzięki czemu zachowują świeżość i są pyszne przez cały dzień. Dietetyczne jedzenie pakowane jest w specjalne atestowane pojemniki, które bez żadnego problemu można podgrzewać w mikrofalówce.

Catering dietetyczny zawiera bardzo wiele, zróżnicowanych diet, dlatego w wyborze odpowiedniej z nich i dopasowaniu jej do naszych potrzeb pomaga dyplomowany dietetyk. Nie zmienia to jednak faktu, że każda z diet jest starannie zbilansowana nie tylko pod względem kalorycznym, ale także makroskładników i mikroskładników. Zwrócono także uwagę na ilość zawartych w nich produktów o niskim i średnim indeksie glikemicznym. Dieta pudełkowa tworzona jest w oparciu o rekomendacje prozdrowotnych organizacji takich jak Światowa Organizacja Zdrowia oraz o normy i zalecenia Instytutu Żywności i Żywienia dzięki czemu mamy pewność, że nie wpłynie ona źle na nasze zdrowie, a wręcz przeciwnie może jedynie poprawić jego stan.

Dzięki odpowiednio zbilansowanym dietom catering dietetyczny jest skuteczny zarówno w odchudzaniu jak i budowaniu tkanki mięśniowej a przy tym smaczny i wygodny.

Dla kogo dieta pudełkowa jest dobrym rozwiązaniem?

Dieta na dowóz z całą pewnością jest idealnym rozwiązaniem dla osób zapracowanych, cierpiących na brak czasu, czy posiadających dużo więcej ważniejszych obowiązków niż przygotowywanie jedzenia. Sprawdzi się zarówno dla osób pracujących w domu jak i tych, którzy często potrzebują zabrać ze sobą coś na wynos. Będzie też dobrym rozwiązaniem dla mam na etacie, które zawsze mają czas na wszystko, ale nigdy na jedzenie, bądź tych dla tych, którzy chcieliby schudnąć bądź przybrać na masie a nie mają pojęcia od czego zacząć albo nie chcą spędzać całego dnia w kuchni. Gotowe posiłki w pudełkach przygotowane specjalnie pod nasze potrzeby są wygodne i pozwalają zaoszczędzić całkiem sporo czasu, który zazwyczaj tracimy na gotowaniu. Każdy posiłek cateringu dietetycznego jest starannie i jasno opisany, a jego przygotowanie zajmuje tylko co podgrzanie go w mikrofalówce.

Dietetyczne jedzenie można wygodnie zamawiać zarówno online – na stronie internetowej jak i telefonicznie. Diety w promocyjnych cenach nie są zbyt dużym obciążeniem dla naszego portfela, a im więcej posiłków zamawiamy, tym bardziej korzystne dla nas stają się rabaty i cena maleje.

Dieta pudełkowa w Zielonce to wygodne i pyszne rozwiązanie dla wszystkich, którzy potrzebują zaoszczędzić czas na gotowaniu, ale jednocześnie chcieliby ciągle dbać o swoje zdrowie. Codziennie przygotowane i dostarczane posiłki są smaczne i zachowują świeżość przez cały dzień, a my możemy zająć się ważniejszymi sprawami niż gotowanie.

Jak działa catering Dietetyczny cityfit?

Dlaczego My?

accordeon-zdjecie

Catering

Jedzenie to nie tylko codzienny obowiązek – to też przyjemność. W związku z tym nasze przepyszne dania dowozimy pod wskazany adres. A wszystko po to, by wspaniały smak naszego cateringu docierał do Państwa jak najszybciej!

Ludzie

Naszą firmę tworzą ludzie: zarówno zespół dbający o kompleksową obsługę Klienta i osoby przygotowujące posiłki, jak i… Państwo! To Wasza satysfakcja buduje Catering CityFit i sprawia, że każdego dnia podnosimy jakość usług!

Profesjonalizm

Profesjonalizm to dla nas coś więcej, niż tylko słowo – ta cecha towarzyszy nam od krojenia warzyw, poprzez pakowanie, aż po dostawę. Przepyszne dania stoją za połową sukcesu jednak to rzetelne podejście do Klienta opisuje naszą pasję.