CityFit Catering dietetyczny – Ząbki

Dieta pudełkowa to otrzymywanie wyliczonych porcji posiłków do domu, które zapewniają zbilansowaną dietę na cały dzień odpowiadającą naszym potrzebom żywieniowym. Dzięki temu rozwiązaniu oszczędzamy czas, który musielibyśmy spędzić na gotowaniu, zakupach oraz planowaniu kolejnych posiłków. Jednocześnie zapewniamy sobie starannie zbilansowaną dietę opracowaną przez dietetyka, który po przeprowadzeniu wywiadu opracuje odpowiednią dietę. Każda z nich jest dopasowana indywidualnie dla każdego klienta pod względem kalorycznym, a także pod względem ilości makro- i mikroskładników. Stawiamy na produkty o niskim i średnim indeksie glikemicznym, co zapewnia jeszcze dłuższą sytość przy zachowaniu balansu! Dieta z dowozem w Ząbkach to idealne rozwiązanie dla osób ceniących sobie zdrowe odżywianie i oszczędność czasu lub chcą rozpocząć zdrowsze odżywianie, ale nie wiedzą jak zacząć. Zamówienia można składać online lub telefonicznie.

Rodzaje diet

Zdajemy sobie sprawę, że każdy z nas ma indywidualne potrzeby i preferencje smakowe. Z tego powodu w naszej ofercie odnajdziemy szeroki wybór różnych rodzajów diet, gdzie każda z nich zawiera pięć posiłków dziennie. Wszystkie charakteryzują się wysokimi walorami smakowymi, ale i skutecznym działaniem w odchudzaniu lub budowie masy mięśniowej. Po konsultacji z dietetykiem i ustaleniu swoich celów żywieniowych wszystko staje się jasne i odchudzanie nigdy nie było prostsze! Nasze diety pudełkowe są w promocyjnych cenach, a im więcej dni zamawiamy, tym niższa cena!

Stawiamy na jakość

Ważne jest dla nas, aby posiłki były przygotowywane w najlepszych warunkach i z wyselekcjonowanych produktów, aby zapewnić najwyższą jakość i smak potraw. Jadłospis tworzymy w oparciu o rekomendacje Światowej Organizacji Zdrowia oraz o normy i zalecenia Instytutu Żywności i Żywienia. Dzięki temu dieta jest zbilansowana i pozwala przyswoić jak najwięcej minerałów i witamin. Następnie wybieramy sprawdzonych dostawców produktów i surowców o najwyższej jakości. Posiłki zawsze przygotowujemy w kuchni z systemem HACCP, który stale udoskonalamy. Wiemy, że terminy minimalnej wartości są różne. Dlatego zwracamy uwagę aby jedzenie nie było konserwowane, a posiłki poddajemy badaniom przechowalniczym. Posiłki dowozimy z samego rana, abyś mógł cieszyć się smacznym posiłkiem jak najwcześniej. Są one dostarczane przez samochody-chłodnie, aby zapewnić jedzeniu jak najlepsze warunki termiczne. Pakujemy posiłki w atestowane pojemniki, które można bezpiecznie podgrzewać w kuchence mikrofalowej.

Zdrowe odżywianie z minimalnym nakładem sił

Dieta pudełkowa z dowozem to wygodne rozwiązanie, dla każdego kto podejmuje próbę kontroli przyjmowanych kalorii oraz chce rozpocząć zmiany w swoim żywieniowym. I to wszystko bez spędzania długich godzin w kuchni i katorżniczych wyrzeczeniach, które odbierają radość z jedzenia. Dietetyczne jedzenie może być pyszne, a zarazem zapewniać wszystkie składniki odżywcze. Odzyskaj kontrolę nad jedzeniem i zacznij już dziś!

Jak działa catering Dietetyczny cityfit?

Dlaczego My?

accordeon-zdjecie

Catering

Jedzenie to nie tylko codzienny obowiązek – to też przyjemność. W związku z tym nasze przepyszne dania dowozimy pod wskazany adres. A wszystko po to, by wspaniały smak naszego cateringu docierał do Państwa jak najszybciej!

Ludzie

Naszą firmę tworzą ludzie: zarówno zespół dbający o kompleksową obsługę Klienta i osoby przygotowujące posiłki, jak i… Państwo! To Wasza satysfakcja buduje Catering CityFit i sprawia, że każdego dnia podnosimy jakość usług!

Profesjonalizm

Profesjonalizm to dla nas coś więcej, niż tylko słowo – ta cecha towarzyszy nam od krojenia warzyw, poprzez pakowanie, aż po dostawę. Przepyszne dania stoją za połową sukcesu jednak to rzetelne podejście do Klienta opisuje naszą pasję.