CityFit Catering dietetyczny – Wołomin

Dieta pudełkowa to w ostatnim czasie bardzo modny slogan. Ale czy kiedykolwiek zastanwialiście się, czym tak naprawdę jest? To nic innego, jak catering dietetyczny, czyli jedzenie z dowozem. Mimo pandemii, nadal cierpimy na chroniczny brak czasu, dlatego taka dieta będzie dobrym pomysłem właściwe dla każdego mieszkańca Wołomina. Dlaczego? Bo w naszej ofercie posiadamy różne rodzaje diet, opracowane przez specjalistów dietetyki. Jeżeli nie wiecie, jaka dieta będzie dla Was odpowiednia, możecie skorzystać z pomocy naszych dietetyków. Zapraszamy też pasjonatów gotowania. Nasze diety, to ogromna kopalnia smaków i inspiracji. Zamówienia przyjmujemy telefonicznie lub poprzez stronę internetową. Zamawiacie tak, jak w danej chwili jest Wam najwygodniej.

Od kuchni

Posiłki przygotowujemy zgodnie z wytycznymi sanitarnymi. Nasze kuchnie zaprojektowaliśmy w oparciu o system HACCP. Korzystamy wyłącznie ze świeżych składników, które poddajemy badaniom przechowalniczym. Wiemy dzięki temu, jakie są terminy minimalnej trwałości i nie stosujemy konserwantów. Nasi specjaliści opracowują diety na podstawie rekomendacji Światowej Organizacji Zdrowia. Dbamy też o zachowanie norm i zaleceń Instytutu Żywności i Żywienia. Nie zapominamy jednak o najważnieszym! Komponujemy poszczególne jadłospisy tak, abyście codziennie mogli cieszyć się smacznymi i pożywnymi posiłkami. Nasze diety pomogą Wam schundąć albo zbudować masę mięśniową. Dlatego przed wyborem konkretnej diety pudełkowej, warto skonsultować się z naszymi dietetykami i przedstawić Wasze cele żywieniowe i sylwestkowe. Szczególnie rekomendujemy konsultacje osobom ze schorzeniami przewlekłymi, jak np. cukrzyca. Wiemy, jak ważne są w Waszym przypadku produkty o niskim indeksie glikemicznym. Powszechnie uważa się, że są niesmaczne, ale wszystko zależy od sposobu przygotowania. My wiemy, jak wyczarować z nich prawidziwe kulinarne perełki, które dosłownie rozpływają się w ustach.

Profesjonalizm na pierwszym miejscu

Razem z naszymi specjalistami, dobierzecie idealną dla Was kompozycję makro i mikroskładników, a to wszystko w promocyjnej cenie. Nie, dieta pudełkowa nie jest luksusem, zarezerwowanym wyłącznie dla celebrytów i prezesów spółek giełdowych! Zdrowe żywienie, to solidna podstawa, z której każdy powinien czerpać energię do codziennych aktywności. We wszystkich wariantach naszych diet pudełkowych, oferujemy pięć zbilansowanych, czyli pełnowartościowych posiłków. Gwarantujemy, że każdy z Was znajdzie w naszym menu coś dla siebie - od warzyw, owoców, drobiu, poprzez dania z wołowiny, owoców morza czy sushi.

Szybka i praktyczna dostawa

Wszystkie posiłki rozwozimy w godzinnach porannych specjalnymi samochodami - chłodniami. Dzięki temu, nawet upał nam nie straszny. Dostarczamy w 100% świeże potrawy, a Wy nie musicie już zaprzątać sobie głowy jadłospisem na dany dzień. Posiłki pakujemy w atestowane pojemniki, które nadają się do podgrzewania jedzenia w kuchence mikrofalowej. Ogromna oszczędność czasu, prawda? Ale to nie wszystkie korzyści! Im dłużej z nami współpracujecie, tym niższą cenę będziemy mogli Wam zaoferować. Nie czekajcie i zadzwońcie już dziś!

Jak działa catering Dietetyczny cityfit?

Dlaczego My?

accordeon-zdjecie

Catering

Jedzenie to nie tylko codzienny obowiązek – to też przyjemność. W związku z tym nasze przepyszne dania dowozimy pod wskazany adres. A wszystko po to, by wspaniały smak naszego cateringu docierał do Państwa jak najszybciej!

Ludzie

Naszą firmę tworzą ludzie: zarówno zespół dbający o kompleksową obsługę Klienta i osoby przygotowujące posiłki, jak i… Państwo! To Wasza satysfakcja buduje Catering CityFit i sprawia, że każdego dnia podnosimy jakość usług!

Profesjonalizm

Profesjonalizm to dla nas coś więcej, niż tylko słowo – ta cecha towarzyszy nam od krojenia warzyw, poprzez pakowanie, aż po dostawę. Przepyszne dania stoją za połową sukcesu jednak to rzetelne podejście do Klienta opisuje naszą pasję.