CityFit Catering dietetyczny – Warszawa

Nasza dieta pudełkowa w Warszawie to dobór zdrowych i pysznych dań, precyzyjnie rozdzielonych na cały dzień. W jej skład wchodzi pięć zbilansowanych kalorycznie dań, które w zależności od rodzaju wybranej diety mogą pomóc zbudować masę mięśniową lub działać odchudzająco. Catering dietetyczny w Warszawie to sposób na pyszne jedzenie, rodem z najlepszych restauracji przy uniezależnieniu się od niechcianych zakupów, gotowania lub uciążliwego czekania na zwalniający się stolik. Jednak przede wszystkim dietetyczne jedzenie oferowane w Warszawie, to pierwszy krok w poprawie naszego samopoczucia, a co za tym idzie - jakości życia.

Co oferuje nam Warszawska dieta pudełkowa?

CityFit Catering na terenie Warszawy oferuje bardzo duży wybór rodzajów diet. Niestety nie każdy może jeść wszystkie potrawy, ze względu na alergię, upodobania smakowe czy świadomą rezygnację z mięsa bądź ryb. Niezależnie od tego, do której grupy należysz, catering dietetyczny przygotowywany przez naszych profesjonalnych kucharzy, którzy każdego dnia doszkalają się w dziedzinie smaku i urozmaicania potraw, gwarantuję ogromną różnorodność dań dostosowanych do indywidualnych potrzeb.

Przy wyborze dedykowanej diety pudełkowej pomaga doświadczony dietetyk, dzięki czemu nie tylko nietolerowane składniki zostaną z posiłków wyeliminowane, ale również bilans kaloryczny wraz z mikro- i makroskładnikami zostanie dostosowany do potrzeb organizmu. Dania tworzone w naszej kuchni z systemem HACCP, są w pełni kontrolowane i oparte o zalecenia Instytutu Żywności i Żywienia wraz z rekomendacją Światowej Organizacji Zdrowia. Jedzenie nie posiada żadnych konserwantów, a same posiłki poddawane są testom przechowalniczym, czym gwarantujemy świeżość i niepowtarzalny smak niezależnie od rodzaju zamówionej diety.

Dieta z dowozem na terenie Warszawy

Zdrowa i zbilansowana dieta to oczywiście podstawa, jeśli zależy nam na dobrej kondycji fizycznej, jak i psychicznej. Jednak bardzo często, wpadając w wir pracy i obowiązków domowych nie mamy możliwości samodzielnego jej przygotowania lub po prostu nie lubimy tego robić. Warszawski zgiełk i szybkość życia nie sprzyjają dbaniu o to co jemy, często zmuszając nas do posiłkowania się niezdrową przekąską, bo przecież coś jeść musimy.

Dieta z dowozem oferowana przez naszą firmę ściąga z barków ciężar wiecznych zakupów, spędzania połowy czasu w kuchni na gotowaniu i myciu naczyń. Decydując się na skorzystanie z cateringu dietetycznego CityFit Catering, specjalnie dobrane potrawy lądują z samego rana w naszym domu. Każdy z pięciu posiłków, pakowany jest w atestowane pojemniki, które nie tylko przedłużają ich świeżość, ale również umożliwiają bezproblemowe podgrzanie dań w każdej mikrofali. Samo dietetyczne jedzenie, przed pojawieniem się pod wskazanym adresem, jest szczelnie zabezpieczane i pakowane do specjalnych samochodów z systemem chłodniczym, co zapewnia ich pełną świeżość i zachowanie wartości smakowych.

Pudełkowa dieta to coś dla mnie - chcę zamówić!

Złożyć zamówienie można na dwa sposoby. Pierwszym z nich, odbywa się za pośrednictwem naszej strony internetowej, gdzie należy wybrać interesującą nas dietę, zaznaczając wszystkie niezbędne informacje, takie jak alergeny czy potrawy, których wolelibyśmy uniknąć z innych powodów. Drugim sposobem jest kontakt telefoniczny, gdzie w przypadku kłopotu z samodzielnym doborem dietetycznego jedzenia, nasi doświadczeni pracownicy i dietetyk pomogą przejść ten proces skutecznie i bezboleśnie. Warto dodać, że zamawiając dietę na tydzień, miesiąc lub pół roku, jej cena zmniejsza się proporcjonalnie i możemy liczyć na kolejne diety z dowozem w promocyjnych cenach.

Jak działa catering Dietetyczny cityfit?

Dlaczego My?

accordeon-zdjecie

Catering

Jedzenie to nie tylko codzienny obowiązek – to też przyjemność. W związku z tym nasze przepyszne dania dowozimy pod wskazany adres. A wszystko po to, by wspaniały smak naszego cateringu docierał do Państwa jak najszybciej!

Ludzie

Naszą firmę tworzą ludzie: zarówno zespół dbający o kompleksową obsługę Klienta i osoby przygotowujące posiłki, jak i… Państwo! To Wasza satysfakcja buduje Catering CityFit i sprawia, że każdego dnia podnosimy jakość usług!

Profesjonalizm

Profesjonalizm to dla nas coś więcej, niż tylko słowo – ta cecha towarzyszy nam od krojenia warzyw, poprzez pakowanie, aż po dostawę. Przepyszne dania stoją za połową sukcesu jednak to rzetelne podejście do Klienta opisuje naszą pasję.