CityFit Catering dietetyczny – Pruszków

Dieta pudełkowa w Pruszkowie CityFit Catering to odpowiednio zbilansowane posiłki, dobrane w odpowiedni i indywidualny sposób przez dietetyka. Do wyboru mamy różne warianty diety, również diety eliminacyjne. To sprawia, że rozwiązanie to jest coraz bardziej popularne i zyskuje coraz więcej zwolenników. Jest to bowiem duża wygoda i komfort, szczególnie dla osób, które chciałyby zmienić nawyki żywieniowe, ale nie mają na to czasu.

Dieta pudełkowa- dla kogo będzie odpowiednia?

Jest to bardzo prosta i wygodna forma diety szczególnie dla zapracowanych osób, którym zależy na odpowiednio zbilansowanej diecie ale nie mają czasu na jej odpowiednie zaplanowanie oraz przygotowanie. To także dobre rozwiązanie dla osób dbających o linię, którzy wolą idealnie dobrane i wymierzone dietetyczne jedzenie bez obaw o swoją figurę. Po dietę tą sięgają również sportowcy, ze względu na idealną podaż kalorii, witamin oraz mikro i makroskładników. To również dobre rozwiązanie dla osób z cukrzycą, problemami z tarczycą czy też nietolerancjami pokarmowymi, gdzie niezwykle istotną kwestią jest zdrowa i zbilansowana dieta.

Dieta pudełkowa- na czym polega?

Dieta pudełkowa polega na przygotowywaniu cateringu dietetycznegoprzez specjalistę dietetyka, który odpowiednio skomponuje składniki diety w zależności od naszych potrzeb. Jest to oferta pięciu posiłków dziennie, starannie dobranej i zbilansowanej diety pod względem liczby kalorii oraz mikro i makroskładników. Do wyboru mamy różne rodzaje diet, także wegańskie oraz te o niskim i średnim indeksem glikemicznym. Catering dietetyczny w Pruszkowie oferuje w pełni naturalne składniki, bez konserwantów i szkodliwych dodatków i polepszaczy. Nie musisz więc martwić się o nic, bowiem dietetyczne jedzenie może okazać się zarówno smaczne jak i skuteczne. Dodatkowo warto wspomnieć o tym, że odpowiednie zbilansowanie diety pomaga w uzyskaniu odpowiedniej masy mięśniowej ciała oraz pozbycia się nadmiaru tkanki tłuszczowej. To skuteczna pomoc w walce o upragnioną sylwetkę.

Dieta pudełkowa oferuje tylko najwyższe standardy jakości

Produkty i surowce do cateringu są najwyższej jakości, dostarczane są przez sprawdzonych dostawców. Diety tworzone są w oparciu o rekomendacje Światowej Organizacji Zdrowia WHO oraz normy i zalecenia Instytutu Żywności i Żywienia. Posiłki są przygotowywane w kuchni z systemem HACCP. Posiłki dowożone są do klientów przez samochody-chłodnie, dzięki czemu mamy gwarancję jakości i świeżości oferowanegocateringu dietetycznego. Przewożenie ich w innych warunkach termicznych może powodować utratę świeżości jedzenia. Dodatkowo dostarczane są one w godzinach porannych lub wieczornych, co jest również bardzo wygodną formą. Dieta pudełkowa pakowana jest w atestowane pojemniki, które możemy bez przeszkód podgrzewać również w kuchence mikrofalowej. Złożyć zamówienie możemy złożyć zarówno online, jak i telefonicznie.

Dieta pudełkowa- czy warto?

To dobre rozwiązanie w sytuacji, gdy nie lubimy gotować, bądź najzwyczajniej nie mamy na to czasu ze względu chociażby na pracę i inne zobowiązania. Wtedy najkorzystniejszym rozwiązaniem może okazać się właśnie dieta z dowozem. To zdrowe rozwiązanie w walce o szczupłą sylwetkę i zdrową cerę. Często nie zdajemy sobie sprawy z faktu, że nasz wygląd zewnętrzny ma ogromny wpływ na nasze samopoczucie oraz postrzeganie siebie. Jednak w natłoku obowiązków nie mamy czasu, aby we właściwy sposób zadbać o naszą dietę. Dzięki diecie pudełkowej możemy mieć ten problem z głowy.

Jak działa catering Dietetyczny cityfit?

Dlaczego My?

accordeon-zdjecie

Catering

Jedzenie to nie tylko codzienny obowiązek – to też przyjemność. W związku z tym nasze przepyszne dania dowozimy pod wskazany adres. A wszystko po to, by wspaniały smak naszego cateringu docierał do Państwa jak najszybciej!

Ludzie

Naszą firmę tworzą ludzie: zarówno zespół dbający o kompleksową obsługę Klienta i osoby przygotowujące posiłki, jak i… Państwo! To Wasza satysfakcja buduje Catering CityFit i sprawia, że każdego dnia podnosimy jakość usług!

Profesjonalizm

Profesjonalizm to dla nas coś więcej, niż tylko słowo – ta cecha towarzyszy nam od krojenia warzyw, poprzez pakowanie, aż po dostawę. Przepyszne dania stoją za połową sukcesu jednak to rzetelne podejście do Klienta opisuje naszą pasję.