O Firmie

CityFit Catering o sobie...

   Więc taak, CityFit Catering jest to nowego rodzaju Catering, gdzie jakość produktów i wykonywanych usług jest na najwyższym możliwym poziomie, a cena jest zminimalizowana, aby dać możliwość większej liczbie osób skorzystania z naszej CityFit'owej oferty. Wiemy, jak ważne jest używanie produktów wysokiej jakości, dlatego staramy się tak wybierać naszych dostawców, aby nie bać się dać jedzenie z CityFit Catering własnym dzieciom.

   Kto za sterami ? Doświadczona osoba od  20 lat sportowiec, od 15  lat w gastronomi, od 12 lat jako dietetyk i od 7 lat jako manager Warszawskich lokali i Cateringów. Na swoim koncie zawodowym ma wiele licznych sukcesów, oraz udanych projektów, które zawsze odnoszą dietetycznie i sprzedażowo zamierzone cele. W swoją pracę wkłada zawsze całe serce... CityFit Catering i serce zaczęło bić szybciej. 

   Po co został stworzony CityFit  Catering ? Aby pokazać wszelkiej konkurencji, jak powinien wyglądać prawdziwy gastro świat i wyznaczyć nowe trendy na rynku cateringowym w Polsce. Powstał również i po to, aby poprzez swoje progi cenowe dać możliwość skorzystania ze swoich usług większej grupie odbiorców. Nie jest to tani catering z tanim żarciem, a dobrze prowadzony ekonomiczny catering na najwyższym poziomie. Zachęcamy do oceny poprzez złożenie zamówienia na jeden z naszych produktów.

Zapraszam Wszystkich Bardzo Serdecznie 

Janusz Skura

ManagerCFCatering/Dietetyk/Trener

 

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl