CityFit Catering dietetyczny – Piastów

Dieta pudełkowa przyciąga co raz większą rzeszę zadowolonych klientów. Jest to smaczna i wygodna opcja, która m.in. pomaga schudnąć, czy nabrać masy mięśniowej. Konsument każdego dnia otrzymuje paczkę z gotowymi posiłkami. Co więcej warto wiedzieć na temat cateringu dietetycznego?

Czym tak właściwie jest dieta pudełkowa?

To forma cateringu dietetycznego, w której każdego dnia w godzinach porannych pod drzwi klienta dostarczane są gotowe posiłki. Zapakowane są w wygodnie pudełka, które bez problemu można zabrać ze sobą do pracy/szkoły etc. Dieta pudełka Piastów zapewnia pięć posiłków dziennie o określonej i indywidualnie dobranej do potrzeb klienta liczbie kalorii. Głównym jej założeniem jest oczywiście utrata zbędnych kilogramów, zbudowanie masy mięśniowej i zdrowe odżywianie. Catering dietetyczny Piastów najlepiej sprawdza się wśród osób, które nie mają czasu/ochoty na gotowanie i spędzanie czasu w kuchni. Pomocny będzie także dla osób chcących schudnąć, ale nie potrafiących przygotowywać odpowiedniego jadłospisu. Jedzenie dietetyczne oprócz diety uniwersalnej posiada propozycje dla osób, które wykluczyły ze swej diety produkty odzwierzęce, bądź ze względu na alergię nie mogą spożywać np. posiłków zawierających gluten bądź laktozę. Konsument ma po prostu do wyboru różne rodzaje diet. Może liczyć na indywidualne podejście, a w doborze diety pomaga wykwalifikowany dietetyk. Ponadto często diety są w promocyjnych cenach - na im więcej dni klient zamówi catering dietetyczny, tym niższą cenę zapłaci.

Zalety diety z dowozem:

  • 1. Jedzenie dietetyczne jest indywidualnie dobierane do preferencji smakowych klienta. Przygotowywane z produktów i surowców najwyższej jakości, od sprawdzonych dostawców.
  • 2. Możliwość poznania nowych smaków.
  • 3. Współpraca z dietetykiem, który tworzy starannie zbilansowane diety pod względem kalorycznym, makro- i mikroskładników. Menu opiera m.in. na produktach o niskim i średnim indeksie glikemicznym. Ponadto jadłospisy oparte są na rekomendacjach Światowej Organizacji Zdrowia oraz na normach i zaleceniach Instytutu Żywności i Żywienia.
  • 4. Wygoda - zamówienia można składać online lub telefonicznie. Paczki z jedzeniem trafiają bezpośrednio pod wskazany przez zamawiającego adres. Oprócz tego posiłki dowożone są przez samochody-chłodnie, w odpowiednich warunkach termicznych. Dlatego też klient każdego dnia może cieszyć się świeżymi daniami o odpowiedniej temperaturze.
  • 5. Wyrobienie w sobie zdrowego nawyku jedzenia 5 posiłków dziennie, o stałych porach, mniej więcej co 3 godziny.
  • 6. Zaoszczędzenie znacznej ilości czasu, która normalnie byłaby poświęcona na zakupy, gotowanie i bardzo często zmywanie naczyń. Posiłki z cateringu dietetycznego pakowane są w jednorazowe, atestowane pojemniki, które można podgrzewać w kuchence mikrofalowej. A po skończonym posiłku - wyrzucić, bez konieczności ich zmywania.

Catering dietetyczny - czy warto z niego skorzystać?

Osoby, które nie lubią/nie potrafią gotować, nie mają czasu na szukanie inspiracji do przygotowywania nowych potraw, eksperymentowania w kuchni oraz robienia zakupów spożywczych powinny zdecydować się na korzystanie z diety pudełkowej. Będzie to dla nich świetnie rozwiązanie. Dlaczego? Bo tego rodzaju diety są nie tylko smaczne, ale i skuteczne w odchudzaniu lub budowie masy mięśniowej. Decydując się na catering dietetyczny mogą mieć pewność, że jedzenie nie jest konserwowane. Posiłki są poddawane badaniom przechowalniczym - stąd wiadomo, jakie są terminy minimalnej trwałości. Oprócz tego przygotowywane są w kuchni z systemem HACCP. Korzystając z jedzenia dietetycznego można mieć pewność, że je się zdrowo.

Jak działa catering Dietetyczny cityfit?

Dlaczego My?

accordeon-zdjecie

Catering

Jedzenie to nie tylko codzienny obowiązek – to też przyjemność. W związku z tym nasze przepyszne dania dowozimy pod wskazany adres. A wszystko po to, by wspaniały smak naszego cateringu docierał do Państwa jak najszybciej!

Ludzie

Naszą firmę tworzą ludzie: zarówno zespół dbający o kompleksową obsługę Klienta i osoby przygotowujące posiłki, jak i… Państwo! To Wasza satysfakcja buduje Catering CityFit i sprawia, że każdego dnia podnosimy jakość usług!

Profesjonalizm

Profesjonalizm to dla nas coś więcej, niż tylko słowo – ta cecha towarzyszy nam od krojenia warzyw, poprzez pakowanie, aż po dostawę. Przepyszne dania stoją za połową sukcesu jednak to rzetelne podejście do Klienta opisuje naszą pasję.