CityFit Catering dietetyczny – Piaseczno

Dieta pudełkowa to znak naszych czasów. Dania szczelnie zapakowane w pudełka, które są zbawieniem dla tych, dla których stanie w kuchni zalicza się do top 10 najgorszych czynności. Catering dietetyczny to niemalże spełnienie marzeń dla tych, którzy są w ciągłym wirze pracy i doszli do wniosku, że zupka chińska na śniadanie, obiad i kolację nie zapewni im jednak wystarczających wartości odżywczych. Dieta pudełkowa Piaseczno to dieta z dowozem pod drzwi. Dieta jest dowożona w godzinach wczesnorannych lub późnowieczornych w specjalnych samochodach z chłodniami, które zapewniają trwałość i świeżość cateringu. Z diet pudełkowych bardzo często korzystają osoby, które się odchudzają. To świetne rozwiązanie dla tych, którzy nie mają głowy do liczenia kalorii lub zwyczajnie je to męczy, wszak bez deficytu kalorycznego nie uzyskają wymarzonej sylwetki – na szczęście na ratunek przychodzi catering dietetyczny, który ma wyliczoną kaloryczność całej diety, jak i pojedynczego dania. Problem z liczeniem kalorii znika. Kaloryczność jest także ważna dla osób, które budują masę. Mogą mieć pyszne, zdrowe posiłki, które będą pomagać w jej budowaniu.

Dieta pudełkowa – do wyboru, do koloru

Dietetyczne jedzenie to nie jedzenie, które musi być niesmaczne i mdłe. Diety pudełkowe oferują naprawdę najprzeróżniejsze wariacje dietetyczne – od diet wegańskich dla osób, które nie spożywają produktów odzwierzęcych, przez diety wegetariańskie, semiwegetariańskie, czy bardziej specjalistyczne diety na przykład dla osób chorujących na cukrzycę (dieta low ig) czy osób borykających się z chorobami tarczycy. Nad każdym cateringiem dietetycznym czuwa dietetyk – to on ustala podział kaloryczności w przypadku konkretnych posiłków i dba o zbilansowanie całości oraz zawartość substancji odżywczych, jak i stosunek procentowy białka, tłuszczu i węglowodanów. Dodatkowo, dieta musi także spełniać wymogi Instytutu Żywności i Żywienia. Dieta pudełkowa świetnie sprawdzi się również u osób, które mają prawidłową masę ciała i chcą ją utrzymać – dieta z dowozem pozwala poznać nowe smaki, ciekawe połączenie i jest zbilansowaną, zdrową propozycją. Kaloryczność diet pudełkowych zwykle waha się od 1200 do 2500-2700. Wszystko zależy od celów i trybu życia osoby zamawiającej. Szeroki wybór kaloryczności oraz rodzajów diet sprawia, że ta forma jest tak popularna – każdy znajdzie coś, co do niego pasuje.

Dieta na dowóz – cena i sposób pakowania

Dietetyczne jedzenie jest pakowane w atestowane pojemniki – można je odgrzewać w mikrofali, co jest dużym ułatwieniem choćby dla osób pracujących stacjonarnie, które mogą dzięki temu spożyć w pracy zdrowy posiłek. Cena diety pudełkowej jest uzależniona od tego, na ile dni zostanie zamówione – zestawy testowe są tańsze niż regularne, aczkolwiek dieta miesięczna będzie w wymiarze jednodniowym tańsza od diety tygodniowej, zatem im dłużej będziemy korzystać z diety z dowozem, tym taniej na tym wyjdziemy. Diety pudełkowe mają oczywiście różne cenniki – cena za jeden dzień zaczyna się już od 40-45 złotych, aczkolwiek w przypadku diet premium cena może osiągnąć nawet 100 zł na jeden dzień.

Jak działa catering Dietetyczny cityfit?

Dlaczego My?

accordeon-zdjecie

Catering

Jedzenie to nie tylko codzienny obowiązek – to też przyjemność. W związku z tym nasze przepyszne dania dowozimy pod wskazany adres. A wszystko po to, by wspaniały smak naszego cateringu docierał do Państwa jak najszybciej!

Ludzie

Naszą firmę tworzą ludzie: zarówno zespół dbający o kompleksową obsługę Klienta i osoby przygotowujące posiłki, jak i… Państwo! To Wasza satysfakcja buduje Catering CityFit i sprawia, że każdego dnia podnosimy jakość usług!

Profesjonalizm

Profesjonalizm to dla nas coś więcej, niż tylko słowo – ta cecha towarzyszy nam od krojenia warzyw, poprzez pakowanie, aż po dostawę. Przepyszne dania stoją za połową sukcesu jednak to rzetelne podejście do Klienta opisuje naszą pasję.