CityFit Catering dietetyczny – Ożarów Mazowiecki

Catering dietetyczny ostatnimi czasy staje się coraz bardziej popularny. Nic dziwnego – to świetne rozwiązanie dla osób, które nie chcą lub nie lubią gotować i mogą odpocząć od codziennych zabaw w kuchni. Nie wszyscy lubią godzinami kroić warzywa na zupę. Niektórzy wolą wersję, gdzie do it yourself ogranicza się do podgrzania posiłku i nie ma w tym nic złego, nie każdy jest Robertem Makłowiczem. Dieta pudełkowa poza tym, że jest dla osób niepałających miłością do gotowania, świetnie sprawdzi się również o tych, którzy są na redukcji lub na masie i męczy ich ciągle liczenie kalorii – diety pudełkowe zawierają określoną ich liczbę, a informację na temat kaloryczności znamy, już zmawiając konkretne sety dań. Dieta pudełkowa ożarów mazowiecki jest też dla osób, które chcą po prostu przetestować inny rodzaj odżywania albo zasięgnąć kulinarnych inspiracji.

Catering dietetyczny – zdrowy i zbilansowany posiłek to podstawa

Dietetyczne jedzenie nie musi być nudne i mdłe w smaku. Przeciwnie, diety pudełkowe udowadniają, że na naszych talerzach mogą znaleźć się wszystkie kolory i formy świata, a dania nasycać na wiele godzin i być odżywcze. Zresztą, nie tylko osoby odchudzające się korzystają z diet pudełkowych. Dla niektórych to zwyczajne ułatwienie, szczególnie w czasie intensywnej pracy, kiedy gotowanie nie jest priorytetem. Diety pudełkowe obecnie można znaleźć w mnogości rodzajów: klasyczna, wegetariańska, wegańska, semiwegetariańska, semiwegańska, bezglutenowa dla osób chorujących na celiakię, z niskim indeksem glikemicznym dla cukrzyków, paleo, dieta przeznaczona dla sportowców bogata w białko. A to nie wszystkie rodzaje! Wiele cateringów dietetycznych ma w swojej ofercie także diety elastyczne – możemy zadecydować, które z proponowanych dań wpadną do naszego menu. Diety pudełkowe mają różną kaloryczność, zwykle przedział waha się od 1200 do 2500 kalorii. Należy jednak pamiętać, że nawet w czasie odchudzania nie należy schodzić poniżej pewnej kalorii. Dieta 1200 kalorii może być dobra dla soby, np. wychodzącej z anoreksji, ale nie dla pracującej i regularnie ćwiczącej dorosłej kobiety, nawet jeśli się odchudza.

Dieta z dowozem – moc mikro- i makroskładników

Dieta pudełkowa Ożarów Mazowiecki to dieta z dowozem– nie trzeba jej odbierać osobiście, albowiem kurier dostarcza codziennie rano lub wieczorem nasze posiłki pod same drzwi. Co ważne, są one zapakowane tak, że bez problemu można je podgrzać w mikrofali, co znacznie przyśpiesza proces podgrzewania. Liczba posiłków może być różna: od klasycznych 5 (które nie są koniecznością, co warto wiedzieć), przez 4, po 3 dla osób, które preferują jeść więcej naraz. Liczbę i kaloryczność można zatem dostosować do swojego trybu życia i swoich celów. Posiłki są odpowiednio zbilansowane, gdyż nad każdym cateringiem dietetycznym czuwa dietetyk, dbając o mikro- i makroskładniki, zapewniając odpowiedni stosunek procentowy biała, węgli i tłuszczów, a także kontrolując w sposób szczególny diety dla osób z chorobami autoimmunologicznymi czy hormonalnymi. Posiłki w diecie pudełkowej są dowożone w specjalnych samochodach, w których znajdują się chłodnie, żeby zapewnić daniom odpowiednią świeżość i trwałość, nikt przecież nie chce jeść gumowego chleba.

Jak działa catering Dietetyczny cityfit?

Dlaczego My?

accordeon-zdjecie

Catering

Jedzenie to nie tylko codzienny obowiązek – to też przyjemność. W związku z tym nasze przepyszne dania dowozimy pod wskazany adres. A wszystko po to, by wspaniały smak naszego cateringu docierał do Państwa jak najszybciej!

Ludzie

Naszą firmę tworzą ludzie: zarówno zespół dbający o kompleksową obsługę Klienta i osoby przygotowujące posiłki, jak i… Państwo! To Wasza satysfakcja buduje Catering CityFit i sprawia, że każdego dnia podnosimy jakość usług!

Profesjonalizm

Profesjonalizm to dla nas coś więcej, niż tylko słowo – ta cecha towarzyszy nam od krojenia warzyw, poprzez pakowanie, aż po dostawę. Przepyszne dania stoją za połową sukcesu jednak to rzetelne podejście do Klienta opisuje naszą pasję.