CityFit Catering dietetyczny – Otwock

Z diety pudełkowej skorzystać może w zasadzie każdy, choć ta nowoczesna forma odżywiania jest najbardziej popularna wśród młodych dorosłych z dużych miast. Dieta pudełkowa Otwock jest przeznaczona i dla tych, którzy się odchudzają i dla tych, którzy budują masę. Osoby, które chcą utrzymać stałą wagę również znajdą dla siebie odpowiednią propozycję. Catering dietetyczny to dostarczane codziennie zbilansowane, zdrowe posiłki, to jak objazdowa restauracja, której menu jest dopasowane do naszych smaków i potrzeb.

Catering dietetyczny – rodzaje i kaloryczność

Dieta pudełkowa oferuje różną liczbę posiłków: od 3 do 5. Wersja pięcioposiłkowa to: śniadanie, II śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja, wersja czteroposiłkowa nie ma II śniadania lub podwieczorku, zaś wersja trój-posiłkowa składa się ze śniadania, obiadu i kolacji. Kaloryczność cateringu dietetycznego waha się od 1200 do 2500 kalorii. Kaloryczność uzależniona jest od czynników takich jak: płeć, wiek, aktywność fizyczna, tryb życia. Dieta pudełkowa przekazuje posiłki, gdzie każdy z nich ma wyliczoną kaloryczność oraz jest odpowiednio zbilansowany, to znaczy zawiera prawidłowy rozkład węglowodanów, tłuszczów i białka. Nad odżywczością posiłków w diecie z dowozem czuwają dietetycy, którzy również sprawdzają, czy dania spełniają normy i wymogi Instytutu Żywności i Żywienia. Dietetycy również układają jadłospisy przy dietach, gdzie wymagany jest niski indeks glikemiczny czy dla osób z chorą tarczycą.

Dowóz posiłków

Wiele cateringów dietetycznych obecnie stara się pakować swoje posiłki w biodegradowalne opakowania, aby nie zanieczyszczać dodatkowo środowiska. Wszystkie opakowania są atestowane i można je bezpiecznie włożyć do mikrofali, co jest sporym ułatwieniem dla osób, które pracują stacjonarnie chcą zjeść ciepły, pożywny obiad zanim wrócą do domu. Posiłki są pakowane w torby, które trafiają do samochodów – w nich znajdują się specjalne chłodnie, dzięki którym dostarczanie do klienta dania zachowują najwyższą świeżość. Dieta pudełkowa jest zwykle dostarczana we wczesnych godzinach porannych lub późniejszych godzinach wieczornych pod same drzwi – nie trzeba zatem tracić dodatkowego czasu za dojazd. Posiłki w diecie z dowozem są szykowane w kuchni z systemem HACCP (System Analizy Zagrożeń i Krytycznych Punktów Kontroli), zachowuje się zatem najwyższe standardy bezpieczeństwa. Zanim jedzenie wyruszy w drogę jest także poddawane badaniom przechowalniczym, żeby móc określić jego trwałość.

Dieta z dowozem – oferta i cena

Dietetyczne jedzenie w postaci diety pudełkowej to obecnie bardzo zróżnicowana oferta od klasycznego menu mięsnego, przez wegańskie, po wegetariańskie czy bezglutenowe. Catering dietetyczny zapewnia codziennie kolorowe, zbilansowane posiłki, które są różnorodne i nie powtarzają się na przestrzeni miesiąca. Ceny diet pudełkowych zaczynają się od 40 zł na dzień, a kończą się nawet na 100 w przypadku dietach premium, jednak zawsze dłuższa subskrypcja diety oznacza niższy koszt całościowy. Dieta pudełkowa staje się coraz bardziej popularna. Nic dziwnego, ułatwia życie wszystkim osobom, które nie mają czasu i energii na codzienne gotowanie.

Jak działa catering Dietetyczny cityfit?

Dlaczego My?

accordeon-zdjecie

Catering

Jedzenie to nie tylko codzienny obowiązek – to też przyjemność. W związku z tym nasze przepyszne dania dowozimy pod wskazany adres. A wszystko po to, by wspaniały smak naszego cateringu docierał do Państwa jak najszybciej!

Ludzie

Naszą firmę tworzą ludzie: zarówno zespół dbający o kompleksową obsługę Klienta i osoby przygotowujące posiłki, jak i… Państwo! To Wasza satysfakcja buduje Catering CityFit i sprawia, że każdego dnia podnosimy jakość usług!

Profesjonalizm

Profesjonalizm to dla nas coś więcej, niż tylko słowo – ta cecha towarzyszy nam od krojenia warzyw, poprzez pakowanie, aż po dostawę. Przepyszne dania stoją za połową sukcesu jednak to rzetelne podejście do Klienta opisuje naszą pasję.