CityFit Catering dietetyczny – Nadarzyn

Dieta pudełkowa to alternatywa dla osób, które nie mają czasu na gotowanie lub zwyczajnie nie jest ono ich priorytetem, nie dla każdego przesiadywanie w kuchni w poszukiwaniu idealnego połączenia smaków jest receptą na udany relaks. Dieta pudełkowa to dieta, która jest dostarczana codziennie rano lub wieczorem pod drzwi, odpada więc czas przeznaczany na ewentualne dojazdy. Szczególnie osoby, które dbają o linię i się odchudzają mogą być zadowolone z takiej formy, ponieważ nie muszą liczyć kalorii – informacje o nich są na każdym posiłku. Catering dietetyczny nie jest jednak przeznaczony jedynie dla tych, którzy są na redukcji. Może stanowić alternatywę dla wszystkich niemających na to czasu, a chcących poprawić swoje nawyki żywieniowe. Dieta pudełkowa Nadarzyn sprawdzi się także u osób, które mają ochotę przetestować różne nowe smaki i pomysły na dania.

Dietetyczne jedzenie, czyli jakie?

Dietetyczne posiłki nie kojarzą się nam najlepiej. Mdła breja, surowe warzywa, sos smakujący wodą. Nic jednak bardziej mylnego! Obecnie diety pudełkowe naprawdę prześcigają się w kreatywności, chcąc przekonać do siebie nowych klientów. Na śniadanie możemy znaleźć wymyślną owsiankę na mleku kokosowym, fritattę ze szpinakiem czy kanapki z rybną pastą i suszonymi pomidorami. Dieta z dowozem to codziennie inne śniadanie: w menu można znaleźć jajka sadzone z chlebem razowym, słodkie bułki z konfiturami czy choćby pożywną sałatkę z pełnoziarnistymi grzankami. Catering dietetyczny to zbilansowane i odżywcze posiłki – nad zawartością mikro- i makroskładników oraz odpowiednią kalorycznością czuwają specjaliści, a wszystkie posiłki muszą spełniać normy Instytutu Żywności i Żywienia. Dietetycy czuwają nad tym, aby dania były odżywcze o właściwie zbilansowane, a kucharze sprawiają, że są smaczne – walor smakowy jest bardzo ważny szczególnie dla osób na diecie redukcyjnej. Na dłuższą metę nikt nie pociągnie na bezsmakowych produktach. Dieta pudełkowa oferuje kaloryczność od 1200 zwykle do 2500 kalorii na dzień, natomiast liczba posiłków waha się od 3 do 5.

Dieta z dowozem pod drzwi

Dieta pudełkowa jest dostarczana codziennie, aby zachować świeżość produktów. Posiłki nie zawierają konserwantów, a ich termin spożycia jest dość krótki. Posiłki pakowane są w, często biodegradowalne, pudełka, a te pakowane są w torbę tub większe pudełko, a następnie przenoszone do samochodu. Samochody, które transportują żywność są wyposażone w chłodnie – dzięki temu jedzenie utrzymuje świeżość przez dłuższy czas. Catering dietetyczny po dostarczeniu również należy przechowywać w lodówce. Pojemniki, do których pakuje się dania są atestowane, można je więc podgrzewać w mikrofali, nie ma potrzeby wyjmowania żywności z pudełek. Dietę pudełkową zwykle można przetestować i zamówić na jeden dzień. Jednak im dłuższa subskrypcja, tym niższa będzie, biorąc pod uwagę cenę na jeden dzień, cena podstawowa diety. Jeden dzień zaczyna się już od 40-50 złotych.

Jak działa catering Dietetyczny cityfit?

Dlaczego My?

accordeon-zdjecie

Catering

Jedzenie to nie tylko codzienny obowiązek – to też przyjemność. W związku z tym nasze przepyszne dania dowozimy pod wskazany adres. A wszystko po to, by wspaniały smak naszego cateringu docierał do Państwa jak najszybciej!

Ludzie

Naszą firmę tworzą ludzie: zarówno zespół dbający o kompleksową obsługę Klienta i osoby przygotowujące posiłki, jak i… Państwo! To Wasza satysfakcja buduje Catering CityFit i sprawia, że każdego dnia podnosimy jakość usług!

Profesjonalizm

Profesjonalizm to dla nas coś więcej, niż tylko słowo – ta cecha towarzyszy nam od krojenia warzyw, poprzez pakowanie, aż po dostawę. Przepyszne dania stoją za połową sukcesu jednak to rzetelne podejście do Klienta opisuje naszą pasję.