CityFit Catering dietetyczny – Marki

Catering dietetyczny, czyli inaczej dieta z dowozem to spełnienie marzeń dla osób, które mieszczą się w kategoriach: nielubiących gotować, niemających czasu gotować, będących na diecie i niemających głowy do liczenia kalorii. Dieta pudełkowa już od kilku lat ratuje wszystkich, którzy na myśl o kolejnej godzinie w kuchni spędzonej na pichceniu zupy chcą uciekać. Oto bowiem w końcu mają wyjście – mogą powierzyć te zadania komuś innemu i cieszyć się spokojem. Dieta pudełkowa Marki oferuje szereg różnych diet, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie: weganie i wegetarianie, mięsożercy, bezglutenowcy, osoby będące na diecie o niskim indeksie glikemicznych, osoby chorujące na tarczycę, osoby uprawiające intensywny wysiłek fizyczny.

Dieta pudełkowa – wyliczony każdy gram

Kaloryczność diety pudełkowej jest różna i również można ją dostosować, podobnie jak liczbę posiłków, do indywidualnych preferencji. Dieta pudełkowa zwykle oferuje kaloryczność od 1200 do 2500 kalorii dziennie i od 3 do 5 posiłków. Fakt wyboru liczby posiłków jest dla wielu osób cokolwiek istotny – nie każdy lubi spożywać 5 posiłków dziennie, choć jest to zwykle najczęściej wybierana opcja być może ze względu na utrwalony w zbiorowej społeczności mit, że mniej, a częściej przyśpiesza metabolizm. Liczba posiłków natomiast w ogóle na niego nie wpływa i są osoby, które lepiej się czują jedząc 3 dania na dzień. Wszystkie posiłki oferowane przez catering dietetyczny muszą spełniać normy stworzone przez Instytutu Żywności i Żywienia, a dodatkowo nad wymyślaniem przepisów czuwa także kadra dietetyczna. To właśnie dietetycy dbają o to, aby posiłki były odpowiednio zbilansowane pod względem kalorycznych, ale także jeśli chodzi o zawartość mikro- i makrosładników, ogólną odżywczość posiłków.

Catering dietetyczny – zdrowo i smacznie

Dieta z dowozem sprawdzi się nie tylko u osób na redukcji. Osoby, które nie chcą zmieniać swojej wagi też z chęcią zamawiają dietę pudełkową – może być ona wytchnieniem od codziennego gotowania i myślenia o tym, co zjeść. Im większe zamówienie, to znaczy im dieta zamówiona na większą liczbę dni, tym wychodzi taniej. Każda dieta pudełkowa proponuje także dzień testowy, gdzie możemy ocenić czy dane smaki nam pasują. Posiłki są pakowanie w pudełka, coraz częściej eko, które mają atesty i z powodzeniem oraz bez szkód można je odgrzać w mikrofali – to pomocne szczególnie dla osób w pracy stacjonarnej, które marzą o ciepłym makaronie na obiad. Pudełka są pakowanie do toreb, a te z kolei do chłodni w samochodzie, dzięki czemu catering dietetyczny jest możliwie najświeższy. Dieta z dowozem do domu jest dostarczana pod same drzwi – zwykle wcześnie rano lub późnym wieczorem. Zamówienia nierzadko można złożyć za pomocą internetowego formularza, co przyśpiesza całą akcję. Dietetyczne jedzenie nie kojarzy się najlepiej – mdła breja, warzywa bez smaku, mało słony sos. To już przeszłość, albowiem dieta pudełkowa wprowadziła nową generację posiłków dietetycznych, które są tak samo odżywcze, jak i smaczne. Każdy dietetyk wie, że walor smakowy diety jest jednym z ważniejszych czynników do jej dłuższego utrzymania.

Jak działa catering Dietetyczny cityfit?

Dlaczego My?

accordeon-zdjecie

Catering

Jedzenie to nie tylko codzienny obowiązek – to też przyjemność. W związku z tym nasze przepyszne dania dowozimy pod wskazany adres. A wszystko po to, by wspaniały smak naszego cateringu docierał do Państwa jak najszybciej!

Ludzie

Naszą firmę tworzą ludzie: zarówno zespół dbający o kompleksową obsługę Klienta i osoby przygotowujące posiłki, jak i… Państwo! To Wasza satysfakcja buduje Catering CityFit i sprawia, że każdego dnia podnosimy jakość usług!

Profesjonalizm

Profesjonalizm to dla nas coś więcej, niż tylko słowo – ta cecha towarzyszy nam od krojenia warzyw, poprzez pakowanie, aż po dostawę. Przepyszne dania stoją za połową sukcesu jednak to rzetelne podejście do Klienta opisuje naszą pasję.