CityFit Catering dietetyczny – Łomianki

Diety pudełkowe to prawdziwe zbawienie dla osób, które nie znoszą gotowania, nie mają na nie czasu albo zwyczajnie mają inne priorytety, wszak nie każdy lubi poświęcać godziny na pichcenie, jest też grupa osób, która preferuje spożywanie. Catering dietetyczny jest obecnie dość popularny – przede wszystkim dzięki stale rozszerzanej ofercie: dzisiaj znajdziemy już nie tylko dietę standardową, wegeteriańską, wegańską czy bezglutenową, ale także dietę z niskim indeksem glikemicznym polecaną w szczególności cukrzykom czy też dietę dedykowaną osobom, które borykają się z chorobami tarczycy. Dieta pudełkowa Łomianki to szeroki wachlarz możliwości – każdy znajdzie tutaj coś dla siebie.

Catering dietetyczny – podstawowe informacje

Diety z dowozem są przechowywane w odpowiednich warunkach, aby mogły dotrzeć w możliwie najświeższej wersji do klienta, przewożone są w specjalnych samochodach z chłodniami. Dowóz diety pudełkowej to zwykle późne godziny wieczorem lub wczesne godziny ranne: pozwala to na utrzymanie najwyższej świeżości posiłków. Kaloryczność cateringów dietetycznych zwykle wynosi od 1200 kalorii do 2500. Kaloryczność diety jest uzależniona od indywidualnego przypadku: płci, trybu życia, zapotrzebowania energetycznego. Dietę pudełkową szczególnie można polecić osobom odchudzającym się, wszak jedyna metoda schudnięcia to bycie w deficycie kalorycznym, a codziennie liczenie kalorii może być męczące. W diecie pudełkowej kaloryczność każdego posiłku jest już obliczona, więc nie trzeba się tym martwić. Co więcej, posiłki są odpowiednio zbilansowane przez dietetyków, którzy dbają również o odżywczość dania: czuwają nad zawartością mikro- i makroskładników. Dietetyczne jedzenie, chociaż niektórym nadal wydaje się mdłe i bez smaku, nie musi wcale przypominać bezbarwnej brei. Cateringi dietetyczne niemalże prześcigają się obecnie w pomysłowości i kreatywności swoich dań. Dieta pudełkowa ma również tę zaletę, że bardzo rzadko posiłki się powtarzają – to ważne dla osób, które szybko nudzą się smakami. Możliwość wypróbowania różnych dań, na których gotowanie prawdopodobnie byłoby czasu, jest też niewątpliwą zaletą cateringów dietetycznych. Wszystkie posiłki także spełniają zalecenia Instytutu Żywności i Żywienia.

Zamknięte w pudełku

Dieta z dowozem oferuje posiłki, które są pakowanie w pudełka z atestem, więc każde danie można podgrzać w mikrofali. Coraz więcej cateringów korzysta również z ekologicznych tworzyw. Wiele cateringów oferuje dzień testowy – można zamówić przykładowy set i sprawdzić, czy jakoś oraz smaki spełniają wymagania. Dieta pudełkowa to zwykle od 3 do 5 posiłków – w wersji 5 posiłków są to: śniadanie, II śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja, w wersji 4 posiłków: nie mamy II śniadania lub podwieczorku, a w wersji trój-posiłkowej: śniadanie, obiad, kolację. Liczba posiłków powinna być uzależniona od indywidualnych preferencji, niektórzy lepiej się czują jedząc więcej, ale rzadziej, a inni mniej, ale częściej. Ceny cateringów są dość różnorodne w zależności od miasta, rodzajów oferowanych diet czy jakości, ale w przypadku wszystkich zamówień panuje ta sama zasada: dieta zamówiona na większą liczbę dni wypada taniej niż dieta zamówiona tylko na kilka dni.

Jak działa catering Dietetyczny cityfit?

Dlaczego My?

accordeon-zdjecie

Catering

Jedzenie to nie tylko codzienny obowiązek – to też przyjemność. W związku z tym nasze przepyszne dania dowozimy pod wskazany adres. A wszystko po to, by wspaniały smak naszego cateringu docierał do Państwa jak najszybciej!

Ludzie

Naszą firmę tworzą ludzie: zarówno zespół dbający o kompleksową obsługę Klienta i osoby przygotowujące posiłki, jak i… Państwo! To Wasza satysfakcja buduje Catering CityFit i sprawia, że każdego dnia podnosimy jakość usług!

Profesjonalizm

Profesjonalizm to dla nas coś więcej, niż tylko słowo – ta cecha towarzyszy nam od krojenia warzyw, poprzez pakowanie, aż po dostawę. Przepyszne dania stoją za połową sukcesu jednak to rzetelne podejście do Klienta opisuje naszą pasję.