CityFit Catering dietetyczny – Legionowo

Dieta jest podstawą zdrowego trybu życia. Aby czerpać z posiłków maksymalne korzyści dla organizmu, powinna ona być zróżnicowana i odpowiednio zbilansowana. Nie każdy ma w dzisiejszym świecie czas aby takie dania przygotowywać. Warto wówczas skorzystać z rozwiązania jakim jest catering dietetyczny.Jest to wspaniałe rozwiązanie dla osób zapracowanych oraz takich które z różnych powodów nie chcą bądź nie mogą samodzielnie przygotowywać posiłków. Dieta pudełkowa w Legionowie staje się coraz bardziej popularna. Pożywienie jest dostarczane w odpowiednio zabezpieczonych pudełkach pod same drzwi, nic więc dziwnego, że mnóstwo osób pragnie korzystać z tego wygodnego rozwiązania.

Czy dieta pudełkowa Legionowo będzie odpowiednia dla mnie?

Oczywiście. Podczas doboru diety nad każdym klientem czuwa dietetyk. Dietetyczne jedzenie jest dostosowane do wielu czynników, takich jak waga klienta, jego styl życia, aktywność fizyczna i tym podobne. Dieta pudełkowa Legionowo jest również dobierana pod kątem efektów, jakie chce się osiągnąć.Inaczej skomponowane posiłki dostarczane są do osoby pragnącej zgubić zbędne kilogramy a inaczej do osoby budującej masę mięśniową. Tym co łączy wszystkie rodzaje jest najwyższa jakość i to, że są zwyczajnie smaczne.

Dieta z dowozem - zalety

Poza smakiem oraz tym, że nie trzeba przygotowywać samodzielnie posiłków, dieta pudełkowa Legionowo posiada jeszcze inne walory. Jednym z nich jest łatwość zamawiania. Można dokonać zamówienia zarówno telefonicznie jak i online. Będzie to zatem świetne rozwiązanie dla osób, które nie lubią dzwonić a wbrew pozorom jest takich sporo. Jeśli ktoś nie posiada dostępu do internetu, również nie stanowi to problemu, gdyż jak już zostało wspomniane, dieta z dowozem może być zamówiona telefonicznie. Do przygotowania posiłków wykorzystywane są surowce najwyższej jakości, wyłącznie od sprawdzonych dostawców. Dania sporządzane są w kuchni z systemem HACCP, pozbawione szkodliwych konserwantów. Każdy posiłek poddawany jest szczegółowym badaniom przechowalniczym i znana jest data jego minimalnej trwałości. Dodatkowo dieta pudełkowa rozwożona jest specjalnym samochodem - chłodnią, nie ma więc obaw, że coś będzie nieświeże lub ulegnie zepsuciu. Pojemniki, w których dostarczane jest jedzenie na dowóz są atestowane i istnieje możliwość ich podgrzewania w kuchence mikrofalowej. Jest to niezwykle wygodne rozwiązanie, gdyż nie trzeba specjalnie brudzić talerza w celu spożycia posiłku. Po zjedzeniu umieszczamy pudełko w odpowiednim pojemniku na odpady i sprawa załatwiona. Warto mieć na uwadze, że im więcej zamawiamy tym cena cateringu dietetycznego jest niższa.

Catering dietetyczny - czy nie będę chodził głodny?

Wiele osób rozważając zamówienie diety pudełkowej martwi się, iż nie będą najedzone. Jak już wspomniano, dieta jest dostosowywana we współpracy z doświadczonym dietetykiem indywidualnie, do każdej osoby. Pod uwagę brane są kalorie, makroskładniki oraz mikroskładniki. Nie ma więc możliwości, aby klient był głodny. Dieta z dowozem dostarczana jest rano, więc pierwszy posiłek jakim jest śniadanie jest gotowy już gdy klient wstanie z łóżka! Catering dietetyczny składa się z pięciu posiłków tworzonych w oparciu o rekomendacje WHO oraz norm i zaleceń Instytutu Żywności i Żywienia. Jest to gwarancją sytości i zadowolenia.

Jak działa catering Dietetyczny cityfit?

Dlaczego My?

accordeon-zdjecie

Catering

Jedzenie to nie tylko codzienny obowiązek – to też przyjemność. W związku z tym nasze przepyszne dania dowozimy pod wskazany adres. A wszystko po to, by wspaniały smak naszego cateringu docierał do Państwa jak najszybciej!

Ludzie

Naszą firmę tworzą ludzie: zarówno zespół dbający o kompleksową obsługę Klienta i osoby przygotowujące posiłki, jak i… Państwo! To Wasza satysfakcja buduje Catering CityFit i sprawia, że każdego dnia podnosimy jakość usług!

Profesjonalizm

Profesjonalizm to dla nas coś więcej, niż tylko słowo – ta cecha towarzyszy nam od krojenia warzyw, poprzez pakowanie, aż po dostawę. Przepyszne dania stoją za połową sukcesu jednak to rzetelne podejście do Klienta opisuje naszą pasję.