CityFit Catering dietetyczny – Kobyłka

Catering dietetyczny to idealne rozwiązanie dla osób zabieganych i próbujących wdrożyć w życie bardziej zdrowe i świadome żywienie. Czasami jednak zbyt szybki tryb życia sprawia, że podjadamy niezdrowe przekąski, które negatywnie działają na nasz organizm i zapominamy o pełnowartościowych posiłkach. Dzięki diecie z dowozem w Kobyłce otrzymasz zbilansowaną dietę, która pozwoli ci osiągnąć wymarzoną figurę bez wyrzeczeń i drastycznych cięć kalorii. Wręcz przeciwnie - codziennie pod twoimi drzwiami będzie czekać pięć porcji przepysznych i gotowych posiłków na cały dzień.

Indywidualna dieta w parze w wysoką jakością

Jako firma posiadamy jeden cel - zapewnić Ci jak najwyższej jakości posiłki, które pozwolą Ci zachować kontrolę nad jedzeniem. Jednocześnie staramy się, aby był on smaczny jak i zdrowy. Samo złożenie zamówienia jest niesamowicie proste. Wystarczy, że złożysz zamówienie online lub telefonicznie. Po konsultacji z dietetykiem, który przeprowadzi szeroki wywiad na temat Twojego zdrowia i celów zostanie dobrany dla Ciebie indywidualny jadłospis. Tworzymy go w oparciu o rekomendacje Światowej Organizacji Zdrowia oraz o normy i zalecenia Instytutu Żywności i Żywienia. Zdajemy sobie sprawę z różnych preferencji żywieniowych i smakowych, dlatego nasza oferta jest niesamowicie bogata w różnorodność diet, tak aby każdy odnalazł coś dla siebie.

Posiłki na cały dzień

Każda z nich składa się z pięciu posiłków, a więc zapewniamy cały dzień wolny od gotowania i zakupów spożywczych. Pozwala to na ogromną oszczędność czasu oraz zapobiega marnowaniu się żywności. Każdy z planów żywieniowych jest starannie dobierany na podstawie wcześniej przeprowadzonego wywiadu co daje zbilansowana dietę. Możemy ustalić ją pod względem kalorycznym - w zależności od naszych celów - jako redukcyjną lub odpowiednią do budowy masy mięśniowej. Zapewniamy również równowagę makro- i mikroskładników, a także staramy się dobierać produkty o niskim indeksie glikemicznym. Z tego powodu czujemy się dłużej syci i najedzeni.

Aspekty techniczne

Starannie wybieramy produkty i surowce i z tego względu korzystamy ze sprawdzonych dostawców, którzy zawsze posiadają żywność o najwyższej jakości. Sami przygotowujemy ją w kuchni z systemem HACPP, a jedzenie nie jest konserwowane. Aby zapewnić jak najlepszą świeżość jedzenie dowozimy przez samochody-chłodnie, aby zapewnić odpowiednie warunki termiczne. Dzięki temu z samego rana otrzymasz posiłki na cały dzień bez obaw o ich świeżość. Jedzenie pakujemy z w atestowane pojemniki co pozwala na ich szybkie podgrzewanie w kuchence mikrofalowej. Pozwala to na zabranie jedzenia ze sobą do pracy lub szkoły bez użycia dodatkowych pudełek plastikowych lub naczyń.

Niskie ceny

Na naszej stronie odnajdziesz diety w promocyjnych cenach. Warto przetestować różne rodzaje, jeśli nie jesteś pewien swojego wyboru i odnajdź idealne posiłki dla Ciebie! Im więcej dni zamawiasz, tym niższa cena ostateczna! Dzięki temu osoby zostające z nami dłużej jedzą jeszcze taniej. Nie czekaj dłużej, sprawdź naszą ofertę i dobierz dietę cateringową do swoich potrzeb!

Jak działa catering Dietetyczny cityfit?

Dlaczego My?

accordeon-zdjecie

Catering

Jedzenie to nie tylko codzienny obowiązek – to też przyjemność. W związku z tym nasze przepyszne dania dowozimy pod wskazany adres. A wszystko po to, by wspaniały smak naszego cateringu docierał do Państwa jak najszybciej!

Ludzie

Naszą firmę tworzą ludzie: zarówno zespół dbający o kompleksową obsługę Klienta i osoby przygotowujące posiłki, jak i… Państwo! To Wasza satysfakcja buduje Catering CityFit i sprawia, że każdego dnia podnosimy jakość usług!

Profesjonalizm

Profesjonalizm to dla nas coś więcej, niż tylko słowo – ta cecha towarzyszy nam od krojenia warzyw, poprzez pakowanie, aż po dostawę. Przepyszne dania stoją za połową sukcesu jednak to rzetelne podejście do Klienta opisuje naszą pasję.