CityFit Catering dietetyczny – Józefów

Co pewien czas dopada nas moda na różne diety. Każda z nich gwarantuje nam szybkie zrzucenie nadmiaru kilogramów, często przy jak najmniejszym wysiłku. Niestety zazwyczaj kończy się to efektem jo-jo. Oznacza to, że po zakończeniu gwałtownie przybieramy na wadze, czasami nawet więcej niż przed zmianą sposobu jadłospisu. Czy istnieje inny, odpowiedzialny sposób na zrzucenie wagi dla zabieganych? Najlepszym rozwiązaniem okazuje się dieta pudełkowa. Dzięki niej twoje odżywianie będzie odpowiednie, a ty unikniesz spędzenia większości czasu na przygotowywaniu posiłków.

Na czym polega dieta pudełkowa?

Dieta pudełkowa oferuje różną liczbę posiłków: od 3 do 5. Wersja pięcioposiłkowa to: śniadanie, II śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja, wersja czteroposiłkowa nie ma II śniadania lub podwieczorku, zaś wersja trój-posiłkowa składa się ze śniadania, obiadu i kolacji. Kaloryczność cateringu dietetycznego waha się od 1200 do 2500 kalorii. Kaloryczność uzależniona jest od czynników takich jak: płeć, wiek, aktywność fizyczna, tryb życia. Dieta pudełkowa przekazuje posiłki, gdzie każdy z nich ma wyliczoną kaloryczność oraz jest odpowiednio zbilansowany, to znaczy zawiera prawidłowy rozkład węglowodanów, tłuszczów i białka. Nad odżywczością posiłków w diecie z dowozem czuwają dietetycy, którzy również sprawdzają, czy dania spełniają normy i wymogi Instytutu Żywności i Żywienia. Dietetycy również układają jadłospisy przy dietach, gdzie wymagany jest niski indeks glikemiczny czy dla osób z chorą tarczycą.

Dowóz posiłków

Zasady są bardzo proste. Od wybranej firmy dostajemy codziennie catering dietetyczny złożony z 5 posiłków. Otrzymujemy zbilansowane posiłki złożone z niezbędnych składników odżywczych. To dania o niskim i średnim indeksie glikemicznym. Zawierają także odpowiednią ilość witamin. W doborze najczęściej pomaga dietetyk, który ustala między innymi odpowiednie zapotrzebowanie kaloryczne.

Dla kogo dieta pudełkowa to najrozsądniejsza opcja?

  • - To dobry wybór dla zabieganych osób, które ze względu na brak czasu sięgają po niezbilansowane posiłki.
  • - Catering dietetyczny sprawdzi się także, jeżeli nie lubisz lub nie potrafisz gotować. Dzięki korzystaniu z usług firmy cateringowej przykry obowiązek codziennego przygotowywania posiłków będzie przeżytkiem.
  • - Jeżeli przytłacza się codzienne planowanie zdrowych posiłków, powinieneś zastanowić się nad zamówieniem usług diety pudełkowej. Twoje jedzenie będzie pełnowartościowe, a ty odetchniesz z ulgą.

Co warto wiedzieć przed wyborem diety z dowozem?

Przede wszystkim warto zadbać o to, aby firma przygotowująca posiłki korzystała ze składników świeżych, charakteryzujących się wysoką jakością. Jedzenie powinno przejść badania przechowalnicze, aby został określony minimalny termin ważności. Dzięki temu unikniemy zatrucia pokarmowego. Warto sprawdzić również, czy dostawcy przewożą posiłki w odpowiednich warunkach. Temperatura w samochodach dostawczych powinna być wystarczająco niska, aby zachowały one świeżość.

Rodzaje diet pudełkowych

Na dietę pudełkową decydujemy się z różnych powodów. Część klientów pragnie zrzucić nadwagę. Niektórzy chcą zbudować masę mięśniową lub zdrowo przytyć, aby pozbyć się niedowagi. W ofercie firm znajdują się także diety wegetariańskie lub paleo. Wszystko zależy od naszych potrzeb i oczekiwań. Dobra firma cateringowa dostosuje się do oczekiwań każdego.

Gdzie można zamówić catering dietetyczny?

Dietę pudełkową można zamawiać telefonicznie lub przez internet. W Józefowie znajduje się kilka miejsc, które oferują takie usługi. Najlepiej poszukać informacji w internecie, gdzie możesz zobaczyć opinie innych klientów. Dzięki temu podejmiesz najrozsądniejszy wybór i wybierzesz firmę, która spełnia Twoje oczekiwania.

Czy można zmniejszyć koszty diety pudełkowej?

Aby koszt cateringu dietetycznego nie był aż tak wysoki, możesz zamówić dietę na dłuższy okres. Im dłużej korzystasz z codziennych usług firmy, tym mniej zapłacisz za usługi. Warto poszukać diet w promocyjnych cenach. Co jakiś czas zdarzają się nawet bardzo duże zniżki na zamówienie diety pudełkowej.

Jak działa catering Dietetyczny cityfit?

Dlaczego My?

accordeon-zdjecie

Catering

Jedzenie to nie tylko codzienny obowiązek – to też przyjemność. W związku z tym nasze przepyszne dania dowozimy pod wskazany adres. A wszystko po to, by wspaniały smak naszego cateringu docierał do Państwa jak najszybciej!

Ludzie

Naszą firmę tworzą ludzie: zarówno zespół dbający o kompleksową obsługę Klienta i osoby przygotowujące posiłki, jak i… Państwo! To Wasza satysfakcja buduje Catering CityFit i sprawia, że każdego dnia podnosimy jakość usług!

Profesjonalizm

Profesjonalizm to dla nas coś więcej, niż tylko słowo – ta cecha towarzyszy nam od krojenia warzyw, poprzez pakowanie, aż po dostawę. Przepyszne dania stoją za połową sukcesu jednak to rzetelne podejście do Klienta opisuje naszą pasję.