CityFit Catering dietetyczny – Janki

Catering pudełkowy, zwany także dietą pudełkową, to otrzymywanie każdego dnia, od wybranej przez siebie firmy, gotowych posiłków na dały dzień. Nazwa ta wzięła się od formy umieszczania jedzenia - w pudełkach. To innowacyjne rozwiązanie świetnie sprawdzi się wśród osób, które to nie mają czas, tudzież umiejętności, aby przygotować zdrowe oraz odpowiednio zbilansowane posiłki.

Na czym polega dieta pudełkowa?

Dieta pudełkowa pomaga pozbyć się niechcianych kilogramów, a także utrzymać szczupłą sylwetkę. Catering dietetyczny Janki oferuje konsultacje, gdzie w doborze diety pomaga dietetyk. Wybiera on najkorzystniejszą dla klienta opcję. Ustala jego dobowe zapotrzebowanie energetyczne na poszczególne składniki, biorąc pod uwagę aktywność fizyczną, płeć, rodzaj wykonywanej pracy oraz wiek. Dieta pudełkowa Janki obejmuje pięć posiłków dziennie, dostarczanych bezpośrednio pod adres wskazany przez zamawiającego. To wygodne i jednocześnie smaczne rozwiązanie, które sprawdzi się nie tylko wśród osób chcących schudnąć, ale i sportowców, którym zależy na rozbudowaniu masy mięśniowej, czy ludzi, którzy po prostu pragną się zdrowo odżywiać. Warto dodać, im na więcej dni catering dietetyczny zostanie zamówiony, tym niższa będzie cena. Klient ma do wyboru wiele rodzai diet, które bardzo często są w promocyjnych cenach.

Dla kogo dieta z dowozem?

Dietetyczne jedzenie tak naprawdę jest dla każdego. Może z niego skorzystać każdy, kto chce:
- Mieć więcej czasu tylko dla siebie;
- Nabrać masy mięśniowej;
- Poznać nowe smaki;
- Schudnąć;
- Zadbać o zdrowie i sylwetkę;
- Zmienić nawyki żywieniowe na zdrowe.

Dotyczy to również tych, którzy:
- Nie mają chęci i/lub czasu na samodzielnie gotowanie;
- Nie posiadają umiejętności kulinarnych, które pomogą zadbać o odpowiednią, a jednoczenie zdrową dietę.

Zalety cateringu dietetycznego

  • Możliwość kontroli jakości posiłków. Dieta pudełkowa to zdrowe oraz dobre jakościowo rozwiązanie. Posiłki przygotowywane są z produktów i surowców najwyższej jakości, dostarczanych przez sprawdzonych dostawców. Istnieje możliwość zamówienia jedno- bądź kilkudniowego pakietu próbnego, który potwierdzi, czy jedzenie dietetyczne spełnia wymagania klienta.
  • Odpowiednia kaloryczność oraz zbilansowanie posiłków. Catering dietetyczny przygotowuje starannie zbilansowane diety (pod względem kalorycznym, a także makro- i mikroskładników oraz produktów o niskim i średnim indeksie glikemicznym). Dania są tworzone w oparciu rekomendacje Światowej Organizacji Zdrowia oraz o normy i zalecenia Instytutu Żywności i Żywienia.
  • Oszczędność czasy, którą docenią w szczególności osoby, które długo/do późna pracują, jak ci, którym sporo czasu zajmują dojazdy do pracy. Dotyczy to także zaoszczędzenia chwil na zakupach, przygotowaniu posiłków, zmywaniu. Dostawa jedzenia dietetycznego pod wskazany adres, zamiast odbioru własnego, to również duża oszczędność.
  • Wygoda. Zamówienia można składać online lub telefonicznie. Program żywieniowy jest bardzo przejrzysty, a na stronie internetowej widnieje menu z możliwością wyboru poszczególnych dań. Co więcej, wszystko odbywa się bez wychodzenia z domu. W godzinach porannych klient otrzymuje posiłki, które dowożone są przez samochody-chłodnie. Dzięki temu dania trzymane są w odpowiednich warunkach termicznych. Jedzenie natomiast zapakowane zostaje w atestowane pojemniki, które można śmiało podgrzewać w kuchence mikrofalowej.

Jak działa catering Dietetyczny cityfit?

Dlaczego My?

accordeon-zdjecie

Catering

Jedzenie to nie tylko codzienny obowiązek – to też przyjemność. W związku z tym nasze przepyszne dania dowozimy pod wskazany adres. A wszystko po to, by wspaniały smak naszego cateringu docierał do Państwa jak najszybciej!

Ludzie

Naszą firmę tworzą ludzie: zarówno zespół dbający o kompleksową obsługę Klienta i osoby przygotowujące posiłki, jak i… Państwo! To Wasza satysfakcja buduje Catering CityFit i sprawia, że każdego dnia podnosimy jakość usług!

Profesjonalizm

Profesjonalizm to dla nas coś więcej, niż tylko słowo – ta cecha towarzyszy nam od krojenia warzyw, poprzez pakowanie, aż po dostawę. Przepyszne dania stoją za połową sukcesu jednak to rzetelne podejście do Klienta opisuje naszą pasję.