CityFit Catering dietetyczny – Jabłonna

Przygotowywanie posiłków to dla jednych świetny sposób na spędzenie wolnego czasu, zaś dla innych istna udręka – sama myśl o obieraniu, siekaniu i wrzucaniu elementów do wielkiego gara w poszukiwaniu idealnego smaku sprawia, że od razu odechciewa im się wstawać z kanapy. Dieta pudełkowa Jabłonna stanowi idealne rozwiązanie dla wszystkich, których do kuchni nie jest po drodze, ale też dla tych, którzy nie mają czasu na kuchenne rewolucje. Catering dietetyczny jest dowożony w godzinach wczesnorannych lub późnowieczornych w specjalnych pojazdach z chłodnią – dzięki temu jedzenie zachowuje świeżość na dłużej. Posiłki pakowane są w pojemniki z atestem, można bez problemu je podgrzewać w mikrofali, co na pewno przyśpieszy cały proces. Dieta pudełkowa przygotowywana jest zgodnie z normami systemu HACCP (System Analizy Zagrożeń i Krytycznych Punktów Kontroli). HACCP jest systemowym postępowaniem, którego celem jest zapewnienie bezpieczeństwa zdrowotnego żywności poprzez identyfikację i oszacowanie skali zagrożeń bezpieczeństwa żywności, biorąc pod uwagę jakość zdrowotną oraz niebezpieczeństwo pojawienia się zagrożeń w czasie przebiegu wszystkich etapów produkcji i dystrybucji posiłków.

Dieta nie musi być nudna

Dietetyczne jedzenie już dawno przestało być synonimem braku smaku i surowych warzyw. Dieta nie musi być mdła i nudna, o czym można się przekonać, testując catering dietetyczny. Obecnie dietę pudełkową znaleźć można w różnych wariacjach, jak choćby: bezmięsna, wegańska, standardowa, sportowa, bezglutenowa. Dieta pudełkowa może być idealnie dostosowana do oczekiwać klientów, a jej ceny wahają się na rynku średnio od 40 do 70 złotych na dzień. Im dłużej jednak będziemy korzystać z diety, tym taniej wyjdzie, biorąc pod uwagę jednodniowe rozliczenie. Poza rodzajem diety wybrać można również jej kaloryczność: tutaj zwykle jest to od 1200 do 2500 kalorii dziennie. Obliczona kaloryczność każdego posiłku jest świetnym ułatwieniem dla osób, które redukują masę ciała: wiedzą, ile muszą jeść, aby być w deficycie, ale nie muszą już codziennie liczyć kalorii. Kaloryczność posiłków powinna być dostosowana do płci, wagi, trybu życia i celów (redukcja/masa/utrzymanie wagi).

Dieta pudełkowa – miks wiedzy i smaku

Nad przepisami w diecie z dowozem czuwają zarówno kucharze, jak i dietetycy: oni bowiem pilnują odpowiedniego rozkładu kalorii na cały dzień, a także dbają o zawartość mikro- i makroskładników, by dania poza walorem smakowym, były także odżywcze. Dietetyczne jedzenie, choć wielu osobom nadal może wydawać się niezróżnicowane i mdłe w smaku, pozwala na bardzo wiele wariacji i możliwości: diety pudełkowe oferują codziennie coś innego, pokazują różne smaki i inspiracje różnymi kuchniami świata. Klienci mogą wybrać także liczebność posiłków: od klasycznych 5 do 3. Liczba posiłków nie ma wpływu na szybkość metabolizmu, jednak należy ją dobrać odpowiednio do trybu życia. Poza tymi zmiennymi czynnikami diety pudełkowej, istnieją również cateringi, które są specjalnie dedykowane osobom, np. cierpiącym na choroby autoimmunologiczne (cukrzyca, choroby związane z tarczycą).

Jak działa catering Dietetyczny cityfit?

Dlaczego My?

accordeon-zdjecie

Catering

Jedzenie to nie tylko codzienny obowiązek – to też przyjemność. W związku z tym nasze przepyszne dania dowozimy pod wskazany adres. A wszystko po to, by wspaniały smak naszego cateringu docierał do Państwa jak najszybciej!

Ludzie

Naszą firmę tworzą ludzie: zarówno zespół dbający o kompleksową obsługę Klienta i osoby przygotowujące posiłki, jak i… Państwo! To Wasza satysfakcja buduje Catering CityFit i sprawia, że każdego dnia podnosimy jakość usług!

Profesjonalizm

Profesjonalizm to dla nas coś więcej, niż tylko słowo – ta cecha towarzyszy nam od krojenia warzyw, poprzez pakowanie, aż po dostawę. Przepyszne dania stoją za połową sukcesu jednak to rzetelne podejście do Klienta opisuje naszą pasję.