CityFit Catering dietetyczny – Błonie

Dieta pudełkowa początkowo w Polsce była stosowana tylko przez celebrytów oraz osoby wysoko postawione. Stanowiła nowinkę, która przyszła z zachodu i wzbudzała kontrowersje. Obecnie coraz więcej osób spoza świata mediów i biznesu, przekonuje się o korzyściach płynących z usług cateringu dietetycznego w Błoniu. Co charakteryzuje dietę pudełkową i catering dietetyczny oraz kto powinien się nad nią zastanowić?

Na czym polega dieta pudełkowa?

Założeniem, które przewodniczyło przy opracowywaniu pierwszych diet na dowóz, i które jest nadal aktualne, jest umożliwienie zdrowego odżywiania każdemu, bez względu na umiejętności kulinarne lub możliwej ilości poświęcanego czasu na gotowanie. Dieta pudełkowa w Błoniu charakteryzuje się tym, że pracownik cateringu przywozi o poranku, pod drzwi klienta, gotowe dietetyczne dania na cały dzień. Nazwa diety wzięła się właśnie od opakowań, służących do przewożenia posiłków.

Codzienny zestaw składa się z pięciu prawidłowo zbilansowanych posiłków, ułożonych tak, aby spełnić indywidualne wymagania klienta. Dzięki współpracy cateringu z wykwalifikowanym dietetykiem, możliwe jest opracowywanie nie tylko smacznego menu, ale też bogatego w składniki odżywcze i posiadającego makro i mikroskładniki w odpowiednich proporcjach. Pojedyncze dania, jak i jadłospis dzienny rozpisywane są na podstawie zaleceń Światowej Organizacji Zdrowia oraz norm i rekomendacji Instytutu Żywności i Żywienia oraz wykonywane są z produktów o najwyższej jakości.

Ogromna zaletą korzystania z usług cateringu dietetycznego w Błoniau jest możliwość doboru rodzaju diety do swoich potrzeb. Personalizacji podlega całkowita dzienna kaloryczność menu, istnieje również możliwość wykluczenia z niej poszczególnych produktów żywnościowych. Osoby ograniczające, albo całkowicie unikające mięsa i produktów odzwierzęcych, mogą wybrać dietę wegetariańską lub wegańską. Natomiast alergicy i osoby cierpiące na nietolerancje pokarmowe bez problemu mogą zażyczyć sobie wykluczenia z ich posiłków, np. laktozy, glutenu lub orzechów. W przypadku, kiedy klient nie potrafi jednoznacznie stwierdzić, która dieta jest dla niego, firma cateringowa zaoferuje konsultacje z dietetykiem, który określi, jaki jadłospis najlepiej sprawdzi się w tym konkretnym przypadku.

Dieta pudełkowa - dla kogo?

Stosując dietę pudełkową ma się pełną kontrolę nad ilością spożywanych kalorii oraz makroskładników. W związku z tym, będzie ona świetnym rozwiązaniem dla osób redukujących masę ciała. Będą mieć bowiem pewność, że nie przekraczają założonej ilości kalorii, a cały proces odchudzania przebiegnie sprawnie. Stabilna podaż kalorii jest istotna również dla sportowców, czy miłośników siłowni, którzy chcą osiągać jak najlepsze rezultaty w swojej dziedzinie.

Ponad to, dieta z dowozem do domu, sprawdzi się każdemu, kto pragnie odżywiać się zdrowo, ale nie posiada czasu bądź umiejętności i pomysłów do codziennego przygotowywania urozmaiconych posiłków. Osoby, które prowadzą szybki i stresogenny tryb życia, docenią codzienne, terminowe dostawy smakowitych i wartościowych potraw. Dobrym pomysłem będzie również zamówienie cateringu dietetycznego tylko na pewien okres czasu, np. podczas realizowania projektu w pracy, albo do momentu osiągnięcia wymarzonej sylwetki.

Procedury bezpieczeństwa

Smak i jakość posiłków są niezwykle istotne, ale równie ważne są kwestie bezpieczeństwa żywności. Klienci mogą być pewni, że o ich posiłki zadbano na każdym etapie realizacji zamówienia. Począwszy od wyposażania kuchni cateringowej w system HACCP, przez dbanie o nienaruszanie terminów minimalnej trwałości produktów i pakowanie żywności w atestowane pojemniki, a kończąc na dowozie przez samochody-chłodnie, gwarantujące odpowiednie warunki termiczne.

Jak działa catering Dietetyczny cityfit?

Dlaczego My?

accordeon-zdjecie

Catering

Jedzenie to nie tylko codzienny obowiązek – to też przyjemność. W związku z tym nasze przepyszne dania dowozimy pod wskazany adres. A wszystko po to, by wspaniały smak naszego cateringu docierał do Państwa jak najszybciej!

Ludzie

Naszą firmę tworzą ludzie: zarówno zespół dbający o kompleksową obsługę Klienta i osoby przygotowujące posiłki, jak i… Państwo! To Wasza satysfakcja buduje Catering CityFit i sprawia, że każdego dnia podnosimy jakość usług!

Profesjonalizm

Profesjonalizm to dla nas coś więcej, niż tylko słowo – ta cecha towarzyszy nam od krojenia warzyw, poprzez pakowanie, aż po dostawę. Przepyszne dania stoją za połową sukcesu jednak to rzetelne podejście do Klienta opisuje naszą pasję.